Kontaktpersoner i våra distrikt

Sidan uppdaterades: 15 december 2022

Här hittar du e-postadresser och telefonnummer till RF-SISU distriktens kontaktpersoner för Rörelsesatsning i skolan.

Blekinge, Anette Thorén
anette.thoren@rfsisu.se, 0708-78 27 18

Dalarna, Eva Palm-Uhlin
eva.palm-uhlin@rfsisu.se, 0722-32 25 27

Gotland, Daniel Johansson
daniel.johansson@rfsisu.se, 072-076 36 81

Gävleborg, Kristina Skoglund-Hansson
kristina.skoglund-hansson@rfsisu.se, 076-892 16 75

Halland, Peter Gardestedt
peter.gardestedt@rfsisu.se, 070-289 90 32

Jämtland-Härjedalen, Dan Jönsson
dan.jonsson@rfsisu.se, 073-046 49 20

Norrbotten, Jonas Näslund
jonas.naslund@rfsisu.se, 0702-72 51 08

Skåne, Henrik Nilsson
henrik.nilsson2@rfsisu.se, 010-476 57 29

Småland, Cecilia Wilhelmsson
cecilia.wilhelmsson@rfsisu.se, 0726-66 99 35

Stockholm, Ulrika Lindgren
ulrika.lindgren@rfsisu.se, 0702-73 75 12

Sörmland, Micael Peterson
micael.peterson@rfsisu.se, 072-572 23 33

Uppland, Wilhelm Widerholm
wilhelm.widerholm@rfsisu.se, 0720-85 69 92

Värmland, Robert Bakkeking
robert.bakkeking@rfsisu.se, 0722-01 64 74

Västerbotten, Robert Lindberg
robert.lindberg@rfsisu.se, 0702-47 65 16

Västernorrland, Emilia Aldengård
emilia.aldengard@rfsisu.se, 010-476 49 07

Västmanland, Marie Persson
marie.persson@rfsisu.se, 072-558 30 17

Västra Götaland, Alexandra Wiberg
alexandra.wiberg@rfsisu.se, 0725-232050

Örebro, Marcus Edin
marcus.edin@rfsisu.se, 0702-35 93 54

Östergötland, Ida Kregert Blomstrand
ida.kb@rfsisu.se, 0705-08 89 67

Sidan publicerades: 12 oktober 2022